PATREON

 

Co je to Patreon?

patreon-button-png-8

 

   Pokud o PATREONu slyšíte poprvé - jednoduše je to web kde se potkávají tvůrci a jejich fanoušci. Vyjímečnost PATREONu spočívá v tom, že fanoušci zde finančně  podporují své oblíbené tvůrce a zároveň tvůrci zde fanouškům nabízí exklusivní obsah, který obvykle v takovém rozsahu jako na PATREONu nikde jinde nepublikují.  Obvykle na PATREONu naleznete spisovatele, hudební kapelu, kreslíře komiksů, fotografy, modelky nebo jednoduše ty kteří něco vytváří.

   V mém případě, co by fotografovy, mi umožňuje prezentovat celou mou tvorbu - všechny fotky, videa, recenze foto výbavy, zákulisní informace z jednotlivých focení. Publikuji zde veškerou mou tvorbu tudíž i tu méně zahalenou, pikantnější, necenzurovanou, ale stále s prostorem pro fantazii.

PATREON a JÁ

   Na Patreonu působím od 10/2018 a velmi aktivně. Průměrně 13 příspěvků měsíčně. Tyto příspěvky prezentuji ve 3 různých úrovních členství. Každé nabízí velké množství výhod oproti mnou běžně publikované tvorbě na sociálních sítích. Konkrétní informace naleznete na konci této stránky v TIERS (MY CREATION, BACKSTAGE, VIDEO)

  Upřímně jsem rád a vážím si podpory, které se mi od fanoušků = patronů dostává, je to pro mně zavazující, žene mně to o to více dopředu. Sdílím zde stále více svých fotek, videa jak bezprostře z průběhu focení - zákulisí tak i střižená v HD kvalitě na počítači.  Přidávám zde příběhy jak foto i video materiál vznikal, jakou technikou byl pořízen a sdílím na PATREONu ty nejzajímavější okamžiky. 

TIERS - přehled členství se spoustou výhod

MY CREATION - fotky včetně NUDE ART fotek
BACKSTAGE - vše ze zákulisí focení - fotky a videa 
VIDEO - celá moje tvorba + nejlepší momenty z focení ve FULL HD videích 


 S VÁŠNÍ PRO FOCENÍ OD JAN ŠČERBA

 support-my-work-on-patreon